Hřiště s UT3G atestovaná k soutěžním utkáním FAČR

K soutěžním utkáním FAČR mohou být využívána pouze hřiště uvedená v tomto seznamu s platnou atestací.

Mimořádné atestace naleznete zde.

Verze pro tisk

KFSOFSKlubPlatnost doSoutěžČíslo
PražskýPrahaSportovní areál Dědina Praha 62021-10-27Projekt Victor a PFS14/2014
PražskýPrahaSK Motorlet Praha, spolek2024-10-30ČFL včetně16/2014
PražskýPrahaSportovní areál ZŠ a MŠ Barrandov, P - 52025-12-11mládežnické kategorie PFS13/2015
PražskýPrahaFC Tempo Praha, z.s. 2026-04-26ČFL včetně1/2016
PražskýPrahaFK Admira Praha, z.s.2026-08-30PFS a žákovské soutěže ŘK Čechy včetně3/2016
PražskýPrahaSC Olympia Radotín z.s.2026-11-04ČFL včetně6/2016
PražskýPrahaFK Dukla Praha, z.s.2026-12-19ČFL a DL a Liga žen včetně13/2016
PražskýPrahaSK Čechie Uhříněves, z.s.2024-08-07ČFL, DL a Liga žen včetně5/2017
PražskýPrahaSC Xaverov Horní Počernice, z.s.2027-08-15ČFL, DL a Liga žen včetně7/2017
PražskýPrahaTJ JUNIOR PRAHA, z.s.2024-08-31KFS a 2. DL9/2017
PražskýPrahaSpolek TJ Sportovní kluby Satalice2024-08-03ČFL včetně3/2018
PražskýPrahaTJ Lokomotiva Praha, z.s.2021-10-19Dorostenecké a žákovské PFS15/2018
PražskýPrahaTJ Sokol Kolovraty2024-11-30PFS včetně20/2018
PražskýPrahaFotbalový klub FC Zličín, z.s.2025-06-19Divize6/2019
PražskýPrahaFK ČAFC Praha, z.s.2025-06-21Divize7/2019
PražskýPrahaSK Újezd Praha 4, z.s.2025-07-25Divize včetně9/2019
PražskýPrahaTJ Slovan Bohnice-Praha 8, o.s.2025-09-02PFS a Divize žen12/2019
PražskýPrahaAFK Slavoj Podolí Praha, z.s.2025-11-01DIVIZE včetně19/2019
PražskýPrahaSportovní a rekreační areál Pražačka2023-10-30KFS8/2020
PražskýPrahaSportovní klub Střešovice 1911, z.s.2024-08-20Divize dospělých, dorostu, žákovské ligy8/2021
PražskýPrahaSK Meteor Kačerov2015-06-30KFS a žákovské ligy včetně2/2004
PražskýPrahaTCM Strahov AC Sparta Praha2025-08-19DL a Liga žen6/2022
PražskýPrahaPSK Union Praha2016-03-21Divize5/2005
PražskýPrahaFK Dukla Jižní Město z.s.2025-11-15Divize13/2022
PražskýPrahaSportovní Areál Na Šancích (Ph 15)2015-03-11Divize11/2006
PražskýPrahaABC Braník fotbal, z. s.2025-12-31ČFL17/2022
PražskýPrahaCU Bohemians Praha, o.s.2016-09-30Divize21/2007
PražskýPrahaSK Slavia Praha - fotbal, a.s.2026-01-10ČFL, DL, Liga žen1/2023
PražskýPrahaZŠ Klausova2018-04-30Divize2/2008
PražskýPrahaSA Štěrboholy2026-03-01Divize včetně3/2023
PražskýPrahaFK TJ Háje Jižní Město p.s.2021-12-31PFS včetně15/2008
PražskýPrahaFK Meteor Praha VIII z.s.2022-12-18ČFL/MSFL12/2012
PražskýPrahaSK Aritma Praha z.s.2025-01-28ČFL, DL včetně 2/2014
PražskýPrahaTJ Sokol Bílá Hora, z.s2025-03-01DIVIZE včetně3/2014
PražskýPrahaSK Ďáblice, z.s.2024-04-30PFS a II. liga žen včetně7/2014
PražskýPrahaFK Slavoj Vyšehrad a.s.2024-12-08ČFL, dorost a žák. soutěže9/2014
PražskýPrahaTJ Kyje, z.s.2024-10-27Divize včetně13/2014
StředočeskýBerounČESKÝ LEV – Union Beroun, z.s.2025-03-12ČFL včetně3/2011
StředočeskýRakovníkTJ TATRAN RAKO Rakovník, z.s.2026-03-07ČFL/MSFL2/2011
StředočeskýMladá BoleslavSK Benátky nad Jizerou, z.s.2024-03-08DIVIZE včetně4/2011
StředočeskýPříbram1. FK Příbram, fotbalová akademie, z.s. 2024-10-05ČFL, 1. DL včetně9/2012
StředočeskýKutná HoraFK Čáslav, z.s.2026-11-07divize dospělých, dorostu a žáků11/2013
StředočeskýMladá BoleslavFK Mladá Boleslav, a.s.2024-08-20ČFL, DL a žák. ligy10/2014
StředočeskýNymburkFK Bohemia Poděbrady, z.s.2025-03-10DIVIZE včetně2/2015
StředočeskýKladnoTJ Baník Švermov, z.s.2026-12-16KFS včetně12/2016
StředočeskýPříbramTJ Tatran Sedlčany, z.s.2027-04-08Divize1/2017
StředočeskýBenešovSK Benešov2024-06-30ČFL3/2017
StředočeskýMladá BoleslavFK Mladá Boleslav u 9. ZŠ2024-12-22ČFL, DL a Liga žen10/2017
StředočeskýPraha-východAFK Nehvizdy, z.s.2024-10-30KFS včetně18/2018
StředočeskýKladnoTJ Slovan Velvary2024-12-10ČFL včetně22/2018
StředočeskýMělníkTJ Neratovice, z.s.2026-11-03ČFL a DL9/2020
StředočeskýPříbramSK Spartak Příbram, spolek2026-12-21ČFL15/2020
StředočeskýBerounSK Hořovice, z.s.2027-04-15Divize včetně3/2021
StředočeskýRakovníkTJ Baník Rynholec, z.s.2025-08-18ČFL5/2022
StředočeskýKladnoSK Kladno, z.s.2025-09-16Divize8/2022
StředočeskýPraha-východFotbalový klub Brandýs nad Labem, z.s.2026-06-30ČFL4/2020
StředočeskýPříbramMFK Dobříš, z.s.2026-10-06Divize10/2023
StředočeskýBenešovFC Sellier & Bellot Vlašim, a.s.2027-01-27ČFL a DL1/2024
StředočeskýPraha-západFC Jílové2017-11-15KFS13/2005
StředočeskýRakovníkMSZ Nové Strašecí2012-01-12KFS4/2006
StředočeskýPraha-východSK Kostelec nad Černými Lesy2018-09-07Divize17/2006
StředočeskýKutná HoraSparta Kutná Hora, z.s.2024-11-30DIVIZE včetně11/2007
StředočeskýKolínSK Sparta Kolín, z.s.2020-06-30ČFL/MSFL1/2008
StředočeskýNymburkSC Nymburk2011-03-19Divize11/2008
StředočeskýBenešovSK Votice, z.s.2023-12-31DIVIZE včetně18/2009
JihočeskýStrakoniceTJ Blatná, z.s.2025-10-10DIVIZE včetně15/2019
JihočeskýČeský KrumlovFK Slavoj Český Krumlov, z.s.2026-12-08KFS14/2020
JihočeskýTáborFK Spartak MAS Sezimovo Ústí, z.s.2027-08-03ČFL a DL6/2021
JihočeskýČeské BudějoviceTJ Hluboká nad Vltavou, z.s.2027-05-17ČFL a DL včetně4/2023
JihočeskýPísekFC ZVVZ Milevsko, z.s.2026-06-02DIVIZE včetně5/2023
JihočeskýČeské BudějoviceSK Lišov z.s.2026-11-30Divize11/2023
JihočeskýČeské BudějoviceTJ Calofrig Borovany2020-07-15KFS16/2008
JihočeskýPrachaticeFK Tatran Prachatice2017-09-24KFS včetně23/2008
JihočeskýJindřichův HradecSK Horní Žďár2012-01-28Divize3/2009
JihočeskýJindřichův HradecFK Stará Hlína, z.s.2024-02-25Divize včetně10/2009
JihočeskýJindřichův HradecTJ Jiskra Třeboň, z.s.2024-07-31ČFL/MSFL1/2010
JihočeskýJindřichův HradecMěsto Jindřichův Hradec2024-07-22DIVIZE včetně8/2010
JihočeskýČeské Budějovice SK Dynamo České Budějovice Akademie, z.2024-11-09ČFL, Dorostenecká Liga, 15/2011
JihočeskýČeské BudějoviceTJ Malše Roudné2025-03-01KFS a Divize dorostu včetně21/2014
JihočeskýPísekMěstský sportovní areál Písek2025-06-10ČFL a 1. DL4/2015
JihočeskýPrachaticeFK Tatran Prachatice2024-09-19ČFL včetně10/2018
JihočeskýStrakoniceFK Junior Strakonice, z.s.2025-03-11ČFL2/2019
PlzeňskýPlzeň-městoSK Senco Doubravka hřiště č.12019-12-31ČFL/MSFL23/2007
PlzeňskýPlzeň-město20. ZŠ Plzeň, Brojova 132012-11-18KFS m31/2009
PlzeňskýPlzeň - severTJ Slavoj Žihle2015-03-29Divize14/2007
PlzeňskýTachovFK Tachov, z.s.2023-12-31ČFL včetně14/2008
PlzeňskýRokycanySA Jižní předměstí Rokycany2021-12-14KFS a Česká liga dorostu a žáků19/2011
PlzeňskýPlzeň-městoSK Senco Doubravka hřiště č. 22025-11-30Divize včetně11/2012
PlzeňskýTachovTJ Baník Stříbro, spolek2025-11-08KFS12/2013
PlzeňskýPlzeň-městoFC Viktoria Plzeň/Luční ul.2024-12-09ČFL, DL, Liga žen15/2013
PlzeňskýPlzeň-městohřiště 33. ZŠ Plzeň2025-10-10ČFL a DL včetně12/2014
PlzeňskýPlzeň-městoSK Plzeň 18942025-04-23Divize5/2019
PlzeňskýRokycanyFC Rokycany2026-04-28Divize a Česká liga dorostu3/2020
PlzeňskýPlzeň - jihTJ Přeštice, z.s.2027-04-15ČFL2/2021
PlzeňskýPlzeň-městoTJ Lokomotiva Plzeň, z.s.2027-04-15ČFL4/2021
PlzeňskýPlzeň - severSK Slavia Vejprnice,z.s.2026-08-13Divize dospělých a divize dorostu7/2021
PlzeňskýDomažliceTJ Jiskra Domažlice, z.s.2025-09-01KFS dospělých, Divize dorostu a žen4/2022
PlzeňskýPlzeň - jihTJ Keramika Chlumčany, spolek2026-02-10KFS2/2023
PlzeňskýPlzeň - severSK Horní Bříza, z.s.2026-11-16Divize17/2023
PlzeňskýPlzeň - severTJ NÝŘANY z.s.2027-03-27ČFL2/2024
KarlovarskýChebFC Františkovy Lázně2019-03-19DIVIZE včetně11/2004
KarlovarskýChebFotbalový klub FC Cheb, z.s.2025-12-31ČFL včetně27/2009
KarlovarskýChebFC Viktoria Mariánské Lázně2020-08-03KFS a žákovské soutěže3/2012
Karlovarský SokolovFK Baník Sokolov, z.s.2025-06-30ČFL včetně7/2015
KarlovarskýChebFK Hvězda Cheb, z.s.2024-08-03ČFL včetně4/2017
KarlovarskýKarlovy VaryFC Slavia Karlovy Vary, z.s.2024-10-20ČFL včetně16/2018
KarlovarskýKarlovy VaryFK Ostrov, z.s.2026-11-17Divize15/2023
ÚsteckýTepliceFK Krupka2017-04-01DIVIZE20/2008
ÚsteckýLounyFK Postoloprty z.s.2023-12-31Divize včetně32/2009
ÚsteckýMostFŠ Litvínov, z.s. 2024-12-31Divize, DL 33/2009
ÚsteckýLounyFK Louny, z.s.2019-12-31DIVIZE včetně16/2007
ÚsteckýMostFK Baník - Souš mládež, z.s.2024-12-31ČFL, DL a Ligy žen11/2011
ÚsteckýChomutovMěstské Gymnázium a ZŠ Jirkov2021-08-01KFS včetně5/2012
ÚsteckýChomutovFK Tatran Kadaň, o.s.2023-06-30KFS včetně6/2013
ÚsteckýChomutovFC Chomutov, o.s.2023-05-06ČFL a DL14/2013
ÚsteckýLitoměřiceASK Lovosice2024-03-03KFS, jako rezervní hřiště Divize4/2014
ÚsteckýLitoměřiceSK Hrobce2018-03-17Divize6/2014
ÚsteckýDěčínFK Junior Děčín, z.s.2024-06-30ČFL včetně8/2014
ÚsteckýÚstí nad LabemFK Ústí nad Labem - mládež, z.s.2024-12-18ČFL, a všech dorost. a juniorských soutě20/2014
ÚsteckýLounyFK Slavoj Žatec z.s.2025-02-12Divize včetně1/2015
ÚsteckýLounySK Havran Kryry, z.s.2024-12-151. A třída, Krajský přebor12/2017
ÚsteckýDěčínFK Varnsdorf, z.s. 2026-09-25ČFL včetně12/2018
ÚsteckýTepliceFK TEPLICE a.s.2024-10-03ČFL, DL, Liga žen13/2018
ÚsteckýLitoměřiceSK Roudnice nad Labem, spolek2022-04-16DIVIZE včetně4/2019
ÚsteckýTepliceTJ Sokol Srbice, z.s.2025-10-17DIVIZE včetně16/2019
ÚsteckýLitoměřiceSK Sokol Brozany, z.s.2025-12-05ČFL včetně24/2019
ÚsteckýTepliceZŠ Teplice, Edisonova2025-12-06KFS a celostátní ligy žáků25/2019
ÚsteckýTepliceSK Junior Teplice, z.s. (hřiště č.1)2026-02-19ČFL včetně2/2020
ÚsteckýTepliceSK Junior Teplice, z.s. (hřiště č.2)2026-07-22KFS včetně5/2020
ÚsteckýTepliceFotbalový klub Bílina z.s.2025-11-25ČFL14/2022
ÚsteckýChomutovFK Klášterec nad Ohří, spolek2026-09-01KFS9/2023
ÚsteckýMostFK Baník Most2012-10-01ČFL/MSFL5/2004
LibereckýLiberechřiště Heřmanice2024-10-15KFS11/2014
LibereckýJablonecFK Jiskra Mšeno z.s.2023-12-20ČFL včetně14/2016
LibereckýJablonecTJ Desná, z.s.2024-08-03DIVIZE včetně4/2018
LibereckýSemilyFK Turnov, z.s.2024-09-20ČFL včetně11/2018
LibereckýLiberecFK SLOVAN Hrádek nad Nisou 1910 z.s.2025-10-07KFS14/2019
LibereckýLiberecTJ Sokol Doubí, z.s.2026-10-26ČFL, DL a Liga žen10/2020
LibereckýJablonecFK Železný Brod, z.s.2024-03-30KFS1/2021
LibereckýSemilyTJ Jiskra Harrachov, z.s. 2026-11-16Divize16/2023
LibereckýČeská LípaFC Nový Bor2013-04-30DIVIZE3/2003
LibereckýČeská LípaTJ Jiskra Mimoň2019-12-31Divize9/2007
LibereckýJablonecFotbalová Akademie Jablonec, z.s. 2025-09-04ČFL a DL8/2012
LibereckýLiberecFC Slovan Liberec2024-06-30KFS a DL3/2013
LibereckýLiberecSlovan Frýdlant2024-07-25ČFL7/2013
LibereckýČeská LípaMěstský stadion Česká Lípa2024-10-30ČFL, DL a Liga žen10/2013
LibereckýSemilyFC Lomnice nad Popelkou, z.s. 2025-12-31Divize, DL a náhradní pro ČFL13/2013
LibereckýLiberecSK Rapid Pavlovice2021-12-31Divize17/2014
KrálovéhradeckýHradec KrálovéFK Nový Bydžov, z.s.2020-05-15Divize19/2007
KrálovéhradeckýJičín1. FK Nová Paka, z.s.2024-04-20Divize včetně7/2011
KrálovéhradeckýTrutnovFotbalový areál Vrchlabí2025-05-31ČFL3/2015
KrálovéhradeckýRychnov nad KněžnouSK Dobruška, z.s.2025-09-30DIVIZE včetně8/2015
KrálovéhradeckýHradec KrálovéFC Spartak Kobylice2026-11-08KFS7/2016
KrálovéhradeckýHradec KrálovéVšesportovní stadion Hradec Králové2026-08-11ČFL, DL a liga žen8/2016
KrálovéhradeckýRychnov nad KněžnouFC Spartak Rychnov n/K, z.s.2026-07-21Divize6/2017
KrálovéhradeckýHradec KrálovéTJ Slavia Hradec Králové Orlická Kotlina2026-12-15ČFL, DL a Liga žen11/2017
KrálovéhradeckýJičínSportovní areál města Jičín2027-09-18ČFL včetně9/2018
KrálovéhradeckýTrutnovMFK Trutnov, z.s.2025-11-12ČFL včetně20/2019
KrálovéhradeckýNáchodSK Nové Město nad Metují z.s.2026-11-24KFS11/2020
KrálovéhradeckýNáchodFK Náchod spolek2026-12-19ČFL20/2023
PardubickýÚstí nad OrlicíFK OEZ Letohrad2015-12-31DIVIZE9/2004
PardubickýÚstí nad OrlicíFK Spartak Choceň, z.s.2025-12-31ČFL/MSFL4/2010
PardubickýSvitavySportes Svitavy s.r.o.2024-08-31Divize10/2011
PardubickýSvitavyTJ Jiskra Litomyšl, z.s.2024-11-08KFS17/2011
PardubickýPardubicePamako Pardubice2024-11-08KFS včetně18/2011
PardubickýÚstí nad OrlicíSportovní areál Město Lanškroun2025-06-29Divize4/2012
PardubickýPardubiceFK Pardubice, z.s.2026-12-12ČFL, DL a Ligy žen11/2016
PardubickýChrudimMFK Chrudim, z.s.2025-09-19ČFL9/2022
PardubickýPardubiceLetní stadion Pardubice2025-12-15KFS15/2022
PardubickýÚstí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.2025-12-07ČFL16/2022
VysočinaJihlavaSK Luka nad Jihlavou, z.s.2026-01-08KFS včetně1/2013
Vysočina Havlíčkův BrodFC Chotěboř, z.s. 2024-12-17Divize a dorostenecké soutěže19/2014
VysočinaJihlavaMěsto Třešť-TJ Slavoj Třešť 2024-12-17Divize18/2014
VysočinaPelhřimovTJ Slovan Kamenice nad Lipou2025-10-06DIVIZE včetně9/2015
Vysočina Havlíčkův BrodFC Slovan Havlíčkův Brod, z.s.2027-04-19ČFL, MSFL včetně2/2017
VysočinaPelhřimovFK Pelhřimov, z.s.2024-08-16ČFL včetně8/2017
VysočinaŽďár nad SázavouSportovní areál města Velké Meziříčí2024-08-16MSFL včetně5/2018
VysočinaŽďár nad SázavouMěsto Žďár nad Sázavou2024-08-28ČFL/MSFL6/2018
Vysočina TřebíčSA Města Jaroměřice nad Rokytnou2025-10-25Divize17/2019
VysočinaPelhřimovAFC HUMPOLEC z.s2026-09-09ČFL/MSFL6/2020
VysočinaJihlavaFKM VYSOČINA JIHLAVA, z.s.2026-08-08ČFL/MSFL, DL, Liga žen6/2023
VysočinaŽďár nad SázavouAreál sportu s.r.o2007-12-01KFS14/2006
Vysočina TřebíčHFK Třebíč, z.s.2024-12-31ČFL/MSFL2/2009
JihomoravskýVyškovTJ Sokol Otnice, z.s.2025-08-07KFS10/2019
JihomoravskýBrnoFC Sparta Brno, z.s.2025-08-28KFS a mládež. soutěže řízené ŘK Morava11/2019
JihomoravskýBrno-venkovTJ Sokol Pohořelice, z.s.2026-01-21Divize1/2020
JihomoravskýBrnoTCM Brno2024-12-02MSFL, Liga žen, DL i MU12/2020
JihomoravskýBrnoFC Ivančice, z.s.2027-02-28KFS13/2020
JihomoravskýHodonínFK Hodonín z.s.2027-01-27MSFL, Liga žáků a 2. liga dorostu1/2022
JihomoravskýHodonínFK Mutěnice, z.s.2025-05-26ČFL/MSFL2/2022
JihomoravskýBrno-venkovfotbalové hřiště města Modřice2025-09-01KFS7/2022
JihomoravskýBrnoTC Brno Lužánky2026-10-31Divize13/2023
JihomoravskýBřeclavMSK Břeclav2013-09-12ČFL/MSFL5/2003
JihomoravskýHodonínRSM Baník Šardice2010-02-28ČFL/MSFL8/2007
JihomoravskýBřeclavFC Pálava Mikulov2017-07-03ČFL/MSFL12/2007
JihomoravskýZnojmoTJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou, z.2025-12-31DIVIZE včetně5/2009
JihomoravskýZnojmoMěsto Jevišovice/ Fotbal Jevišovice2025-12-31ČFL/MSFL25/2009
JihomoravskýHodonínFC Kyjov 1919, z.s.2023-03-19ČFL/MSFL3/2010
JihomoravskýHodonínFK Baník Dubňany, z.s.2025-09-21Divize6/2010
JihomoravskýHodonínFC Veselí nad Moravou, z.s.2025-03-09DIVIZE dospělých i dorostu včetně5/2011
JihomoravskýHodonínTJ Jiskra Strážnice2024-11-02KFS a žákovské soutěže13/2011
JihomoravskýHodonínTJ Sokol Dambořice2024-08-31KFS20/2011
JihomoravskýVyškovMFK Vyškov, z.s.2025-12-31Divize a Moravskoslezská liga dorostu6/2012
JihomoravskýBřeclavTJ Moravan Lednice, z.s. 2026-04-12KFS5/2013
JihomoravskýBrnoFC Medlánky z.s.2025-08-15KFS a Divize žen6/2015
JihomoravskýBlanskoFC Boskovice, z.s.2025-11-25MSFL, DL a Liga žen12/2015
JihomoravskýBlanskoFK Blansko,z.s.2026-10-13MSFL4/2016
JihomoravskýBrnoSK Líšeň2024-08-30MSFL včetně7/2018
JihomoravskýBrnoSK Řečkovice2024-09-15KFS včetně8/2018
JihomoravskýZnojmoTJ Sokol Tasovice, z.s.2024-10-26MSFL17/2018
JihomoravskýBrnoTJ Tatran Bohunice, z.s.2024-12-06Divize21/2018
JihomoravskýBrno-venkovAFK Tišnov, z.s.2024-12-19Divize23/2018
JihomoravskýZnojmoFK Znojmo, z.s.2022-05-30KFS8/2019
OlomouckýOlomoucSK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s.2020-12-31ČFL/MSFL9/2011
OlomouckýPřerovTJ Spartak Přerov2013-03-22Divize15/2007
OlomouckýPřerovFK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.2025-12-31Divize4/2009
OlomouckýJeseníkFK Jeseník, z.s.2020-12-17ČFL/MSFL9/2009
OlomouckýProstějovTJ Sokol Konice, p.s.2024-06-30MSFL13/2009
OlomouckýŠumperkFK Mohelnice, z.s. 2023-06-30ČFL/MSFL23/2009
OlomouckýŠumperkSK Sulko Zábřeh, z.s. 2023-12-31Divize5/2010
OlomouckýOlomoucFK Šternberk2012-04-01KFS a Divize žen6/2011
OlomouckýProstějovFotbal Prostějov, o.s.2020-09-01Divize7/2012
OlomouckýOlomouc1. HFK Olomouc, spolek2025-04-02MSFL3/2019
OlomouckýŠumperkTyršův stadion Šumperk2025-12-12Divize a Liga žáků26/2019
OlomouckýOlomoucSK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. - Řepčín2025-12-12MSFL, Liga žen a soutěže mládeže27/2019
OlomouckýOlomoucSK Uničov, z.s.2026-09-15MSFL7/2020
OlomouckýJeseníkFK Mikulovice z.s.2025-10-12KFS12/2022
OlomouckýPřerovSK Hranice, z.s.2026-10-06MSFL včetně12/2023
ZlínskýZlínTJ Štítná nad Vláří, z.s.2026-02-22Divize2/2013
ZlínskýZlínFC TVD Slavičín, z.s.2025-03-10DIVIZE včetně5/2014
ZlínskýUherské HradištěČSK Uherský Brod, spolek2024-10-25ČFL/MSFL včetně15/2014
ZlínskýKroměřížSK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.2025-10-12MSFL a DL11/2015
ZlínskýZlínFK Luhačovice2026-10-14MSFL, DL, U19 a Liga žen včetně5/2016
ZlínskýZlínhřiště v areálu FC Zlín, z.s.2026-11-25MSFL, DL a Liga žen10/2016
ZlínskýZlínSA města Napajedla2022-09-24KFS13/2019
ZlínskýUherské HradištěFOTBAL KUNOVICE, z. s.2025-12-13MSFL28/2019
ZlínskýVsetínTJ Valašské Meziříčí, z.s. 2026-08-31DIVIZE včetně7/2023
ZlínskýVsetínFK Vigantice z. s.2026-08-22Divize8/2023
ZlínskýVsetínFC Rožnov pod Radhoštěm, z.s. 2026-12-12MSFL19/2023
ZlínskýKroměřížFK Admira Hulín2019-02-07ČFL/MSFL7/2006
ZlínskýZlínFC Viktoria Otrokovice spolek 2019-06-30ČFL/MSFL1/2007
ZlínskýKroměřížFK Chropyně, z.s.2025-12-31ČFL/MSFL12/2009
ZlínskýKroměřížFC Morkovice, z.s.2023-06-30Divize14/2009
ZlínskýUherské Hradiště1. FC Slovácko2020-09-16ČFL/MSFL a DL29/2009
ZlínskýVsetínFC Vsetín, z.s.2024-11-02Divize12/2011
ZlínskýZlínFotbalový stadion Zlín, ul. Pasecká2024-06-30KFS a celorepublikové ligy žáků včetně14/2011
ZlínskýZlínSportovní areál Otrokovice Baťov2025-01-31ČFL/MSFL2/2012
MoravskoslezskýFrýdek-MistekFC Třinec, a.s.2025-08-15MSFL, Celostátní DL3/2022
MoravskoslezskýKarvináMSK Orlová, p.o. 2025-10-06Divize včetně10/2022
MoravskoslezskýNový JičínTJ Nový Jičín, z.s.2025-10-14Divize11/2022
MoravskoslezskýKarvináMFK Karviná - hřiště Kovona2026-11-02MSFL, DL a ŽL14/2023
MoravskoslezskýOpavaBuly Aréna Kravaře2007-06-30ČFL/MSFL13/2007
MoravskoslezskýBruntálTJ Olympia Bruntál2025-12-31ČFL/MSFL19/2008
MoravskoslezskýNový JičínŠSK Bílovec, z.s.2025-12-31DIVIZE včetně34/2009
MoravskoslezskýFrýdek-Mistek1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, z.s. 2023-06-30DIVIZE včetně11/2010
MoravskoslezskýKarvináSportovní areál Frýdecká - Český Těšín2024-07-31ČFL/MSFL včetně1/2011
MoravskoslezskýKarvináFK Baník Albrechtice2008-12-14Divize21/2005
MoravskoslezskýKarvináMFK Havířov, z.s.2026-03-08ČFL/MSFL4/2013
MoravskoslezskýFrýdek-MistekMFK Frýdek Místek, z.s.2023-08-08MSFL,DL, Jun. liga8/2013
MoravskoslezskýOstrava - městohřiště města Vratimov2025-07-30KFS včetně5/2015
MoravskoslezskýOpavaSK Viktorie Chlebičov, z.s.2025-10-06Divize10/2015
MoravskoslezskýOpavaSportovní klub FC Hlučín, z.s.2026-11-25MSFL, DL9/2016
MoravskoslezskýOstrava - městoZŠ J. Šoupala Ostrava-Poruba2025-02-15žák. liga a DL do U191/2018
MoravskoslezskýOstrava - městoTJ Unie Hlubina, z.s. 2025-06-18KFS2/2018
MoravskoslezskýOpavaSFC Opava, Kylešovice2024-10-18MSFL, 1. DL14/2018
MoravskoslezskýFrýdek-MistekSpolek SK Brušperk2024-11-22OFS dospělých, KFS mládeže19/2018
MoravskoslezskýKarvináTJ Depos Horní Suchá, z.s.2025-02-19DIVIZE včetně1/2019
MoravskoslezskýKarvináMěstský Fotbalový Klub Karviná, z.s.2025-10-30MSFL včetně18/2019
MoravskoslezskýOstrava - městoFotbalový areál BAZALY2025-11-13MSFL, Liga žen a DL21/2019
MoravskoslezskýOstrava - městoSA VISTA v Ostravě - hřiště č.12025-11-13Divize, Liga žen a DL22/2019
MoravskoslezskýOstrava - městoSA VISTA v Ostravě - hřiště č.22025-11-13Žákovské ligy a KFS23/2019
MoravskoslezskýOstrava - městoMěstský stadion Ostrava2024-10-20MSFL, DL a Liga žen9/2021

 

Rychlé odkazy

Fotogalerie

Partneři Komise pro stadiony a hrací plochy